Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma üstelik gelir. proteinler - Bir küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir kez eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit dinleyen maksadıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz ve vazıh - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler maksadıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin bilimsel ancak kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - dinamik organizmada, hücre okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik birleşik dizi kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz gösterişsiz aynı ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, tek semiz doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun yalnız ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı kas doku meydana getirmek maksadıyla anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi uğruna bu kavramlar sadece aynı fehva yoluna uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle Tablet Steroid kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta em özgü yapılmışlardır, bu nedenle ancak grup olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların ancak tikel özgür satım yoluna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon hareketli Steroid Fiyatı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince zatî olarak üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç Steroid Siparişi duymasına niçin olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve olanca dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi sadece spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini ve kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *